1. Veebikaupluses  https://lastejalatsid.ee/ valige soovitud kaup 

2. Valige soovitud suurus. Jalatsite suuruste tabelid sõltuvad nende tootjast ja on esitatud iga mudeli juures

3. Tõstke kaup ostukorvi - klõpsake nuppu „Tõsta ostukorvi"

4. Tõstnud kauba ostukorvi, võite jätkata ostmist või siirduda kauba eest maksma

5. Avanud kauba eest tasumise akna, sisestage oma kontaktandmed – nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, aadress. Need andmed on vajalikud kullerile, kes toob kauba kätte või informeerib teid ootavast saadetisest.

6. Valige kättetoimetamise viis: kui valite Omniva pakiautomaadi, valige lisatud nimekirjast Teile sobiv pakiautomaat. Kui valite VENIPAK kulleri, toob kuller kauba kätte Teie näidatud aadressil.

7. Valige maksmisviis - kui soovite maksta pangaülekandega - märkige Paysera, kui soovite maksta sularahas kauba kättetoimetamise ajal, valige maksmine kullerile kättetoimetamise ajal. TÄHTIS: kui valite tasumise sularahas kättetoimetamise ajal, lisandub automaatselt raha käitlemise maks 3.00 eurot, mille me maksame teenuste osutajale.

8. ´Klõpsanud nuppu „Osta", suunatakse teid Paysera veebilehele, kus võite valida tellimuse eest maksmiseks Teile mugava panga.

9. Sooritanud maksmise, näete arvutikuvaril teadet, et maksmine on teostatud ja näete oma tellimuse kõiki andmeid – kaubad, hind, kättetoimetamise viis, koht. Samuti võite luua konto järgmiste ostude tarvis ning tellida meie uudiskirja.

10. Kogu tellimuse informatsioon saadetakse automaatselt teie näidatud e-posti aadressil