Kauba kohaletoimetamine 

Venipak kullerteenusega - 9,9 eur.

Omniva pakiautomaati -  4,99 eur.

Kauba kohaletoimetamise tähtaeg

1. Kõik meie poolt müüdavad kaubad asuvad meie Leedu laos. Tarnime kaubad vastavalt tarnemeetodile 3 tööpäeva jooksul.

Müüja teeb kõik endast oleneva, et järgida lubatud kohaletoimetamise tähtaegu, kuid vaatamata sellele võivad tekkida viivitused otseselt Müüjast mitteolenevatel põhjustel.

Tellides ja tasudes (v.a tasumisel pakiautomaadis) toodete eest kuni kella 13.00-ni, saadetakse tellimus samal päeva ka teele.

Peale 13.00 tehtud tellimused saadetakse teele järgmisel tööpäeval.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust e-posti teel: info@lastejalatsid.ee  (E-R 9:00-19:00). Sellisel juhul kui on tõrkeid kohaletoimetamisega, kohustub Kauplus võtma ühendust Kliendiga ja leidma parima lahenduse.

2. Klient kohustub pöörama tähelepanu äranäidatud kohaletoimetamise kuupäevale ja pöörduma Kaupluse poole ainult sellisel juhul, kui on möödunud 24 tundi kohaletoimetamise kuupäeva lõppemisest.

3. Klient kohustub kauba tellimisel näitama ära kohaletoimetamise koha ning isiku, kes tooted vastu võtab.

4. Klient kohustub võtma tooted vastu ise. Sellisel juhul, kui ta tooteid ise vastu võtta ei saa, kuid need on toimetatud äranäidatud aadressile, siis tuginedes teistele Kliendi poolt esitatud andmetele, ei ole Kliendil õigust esitada Kauplusele pretensioone seoses toodete toimetamisega ebasobivale subjektile.

5. Tooted, mis on tellitud Kauplusest, on kohale toimetatavad järgmistel viisidel:

     Venipak kuller.

     Saadame Omniva pakiautomaatidesse.

7. Nendel juhtudel, kui toodete vastuvõtmisel märkab Klient, et saadetises puudub sobiv toode, kohustub Klient viivitamata informeerima sellest Kauplusesse.

 

Tellimine Venipak kulleriga

Kohaletoimetamine VENIPAK kulleriga saartele maksab 20 eurot:

Hiiumaa

Saaremaa

Teised saared

Kui kullerilt saadud pakk on kahjustatud, teavita sellest kullerit, mispeale saate vormistada kahjuakti. Vastasel korral kinnitate allkirjaga, et saadud pakend on korrektne ja sel pole vigastusi. Sellisel juhul ei vastuta saatja paki sisu eest!

 

Tellimine Omniva pakiautomaati

Kauba jõudmisel Omniva pakiautomaati saadetakse teile sellekohane SMS, kus on kirjas pakiautomaadi kood. SMS ei sisalda tagastuskoodi!

SMS sisaldab ka kuupäeva, mil pakk tagasi saatjale (meile) liikuma hakkab. Palume kindlasti pakil järel käia SMS-is välja toodud aja sees! Kui te oma pakki 7 kalendripäeva jooksul pakiautomaadist välja ei võta, siis saadetakse teie pakk meile tagasi.

 

Juhised oma tellimuse Omniva pakiautomaadist kättesaamiseks leiate siit lingist.https://www.omniva.ee/era/pakk/kuidas_pakk_katte_saada