Ostutingimused

1.Üldtingimused

1.     UAB “Danas” registrikood 304721374, aadress Vilniaus r. sav. Bukiškio k. Žiedų g. 40, on lastejalatseid müüv e-pood, UAB “Danas” kasutajaks registreerides ja/või Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused (http://www.tarbijakaitseamet.ee/).

2. Lepingu sõlmimine

1.     AS E. prekybos grupe müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid, mille tarneaeg on keskmiselt 3 päeva.

2.     AS E. prekybos grupe ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest AS E. prekybos grupe arveldusarvele. (Tuleb arvestada et nädalavahetusel eri pankadest tehtud maksed laekuvad meile alles esmaspäeva lõunaks 12.00 päeval). Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt lihtsalt ostukorvi lisamisel).

3. Toodete saadavus, fotod ja kirjeldus

1. AS E. prekybos grupe teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis reaalajas ei klapi. Sellisel juhul võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning saad valida endale kõige sobivama variandi:   *kanname Sulle järgmisel tööpäeval raha tagasi;
*asendame Toote samas väärtuses Too(de)te vastu (Kuna AS E. prekybos grupe tellib toote alles peale tellija makse laekumist ,siis ei pruugi alati toodet enam kesklaos saadaval olla tellimise hetkel).
2. AS E. prekybos grupe teeb kõik võimaliku, et Toodete kirjeldused oleksid ammendavad, kuid alati ei pruugi see nii olla. AS E. prekybos grupe uuendab ja täiendab Toodete infot regulaarselt, et tagada kirjelduste asjakohasuse.

4. Konto loomine

1.     AS E. prekybos grupe konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid see annab mitmeid lisavõimalusi: (tellimuse ajaloo jälgimine, kampaania soodustused, allahinnatud tooted, kinkekaardid, tellimuse jälgimine, uued tooted jt).

2.     Üks füüsiline isik võib omada ainult ühte AS E. prekybos grupe kontot.

5. Ostmine

1.     LeiaAS E. prekybos grupe e-kaupluses endale sobiv Toode. Näiteks kingad;

2.     Vali suurus ning vajuta nuppu “Lisa ostukorvi”;

3.        Järgnevalt tuleb Sul vajutada nupule “Ostukorv”, mille vajutamisel avaneb “Ostukorvi” vaade. Kui ostukorvi lisatud kingad on ainukesed, mida soovid soetada, vajuta nuppu “Vormista ost” (kui soovid AS E. prekybos grupe-s  ringi vaadata ning lisaks olemasolevatele kingadele lisada veel teisi kaupu, võid liikuda “Jätka ostmist” nupu abil uuesti Tooteid valima ning toimida samamoodi nagu eelnevalt kingade lisamise puhul. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel.

4.        Vajutades “Vormista ost” avatakse Sulle tellimuse kinnitamise lehekülg. AS E. prekybos grupe-le on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida nõutud väljad; * Kauba toimetab koju VENIPAK kuller. *Vali sobiv “Makseviis”; eesti pangad, krediitkaart, sularahas kullerile

5.        Kontrolli tellimus üle ning vajuta seejärel ” Jätka”

6.        Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta.

6. Kohaletoimetamine

1.        Peale müügilepingu jõustumist (arve tesumist kliendi poolt) komplekteerib AS E. prekybos grupe tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks kullerifirmale VENIPAK.

2.       AS E. prekybos grupe ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida AS E. prekybos grupe ei saanud mõjutada või ette näha (Nt riigipühad,ilmastikuoludest tingitud tõrked tarneajas jms.)

3.        Enamasti saabub kaup tellijani, makse laekumise hetkest AS E. prekybos grupe arvelduskontole, 1-3 päeva jooksul.

Tellitud Toode peaks Sinuni jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palun anna meile sellest koheselt teada e-posti teel info@lastejalatsid.ee

4.     AS E. prekybos grupe kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui VENIPAK kuller on ostjale kauba üle andnud.

7. Tagastamine ja ümbervahetamine

1. Ostes poest lastejalatsid.ee, on igale ostjale ja tema poolt ostetavale sobiva kvaliteediga tootele osutatav 30 päevane tagastamise garantii alates toote saamise päevast.
2. Soovides tagastada sobiva kvaliteediga toodet:
Tuleb võtta kindlasti ühendust e-posti teel info@lastejalatsid.ee. Eelnevalt ettehoiatamata ja tagastamist kooskõlastamata toodet tagasi ei võeta. Tuleb selgitada põhjus ja manustada ostutõend. Toode peab olema kasutamata, märgistusetikettidega ning originaalpakendis, rikkumata ja kaubandusliku välimusega, pakend ei tohi olla vigastatud.
3. Igale tootele on osutatav müüjapoolne garantii tootmispraagile ja teistele defektidele, mis ei ole seotud toote normaalse kasutamise ja keskkonnatoimega. Iga toote garantiiaja leiate tootekirjeldusest.
4. Soovides tagastada ebasobiva kvaliteediga toodet, tehke läbi eelnevalt loetletud sammud.
5. Kauplus kohustub esitama tarbijale mitte hiljem kui 10 päeva jooksul alates tarbijalt palve saamise päevast motiveeritud kirjaliku vastuse.
6. Raha tarnimise eest ei ole tagastatav.
7. Kui on ostetud tooteid ja need tarnitud tasuta, kuid toode tagastamisel ei ole tasuta tarnimine ette nähtud, siis arvestatakse tagastatavate toodete summast maha tarnimise maks.
8. Kauba tagastamise aadress: “LT Vaikas”, Verkiu tänav. 29, LT-09108 Vilnius, Lietuva
9. Kaupade tagastamine ja saatmiskulud jäävad ostja kanda

8. AS E. prekybos grupe ei vastuta:

1.        Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest

2.        defektide eest, mis on tekkinud toodete kasutusjuhendis märgitud õpetuse mittejärgimise või hoolduse mittetegemise tõttu (näiteks: talvesaapad nõuavad ka hooldust ning ei ole siiski kummiku eest, Nt kunstnahast/seemisnahast saabaste kandmine -30 kraadises pakases/lumes/lörtsis. Vaata ka “JALATSITE HOOLDUSE” infot meie klienditeeninduse alt.

3.        toote tarneaja pikkuse üle (enamasti saabub tellitud kaup tellijani 1-3 päeva jooksul! Kuid tuleb arvestada et laupäeval ja pühapäeval ei pruugi tarne alati 24/7 aktiivselt liikuda. Riigipühade ajal kaup ei pruugi liikuda tavapärase kiirusega. Kuna kaup tellitakse teistest Euroopa liikmesriikidest, siis tuleb arvestada ka teiste riikide Riigipühade graafikutega.

4.     toote tavapäraste kulumiste eest.

9. Privaatsus

1.       AS E. prekybos grupe e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku AS E. prekybos grupe-le enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel;

2.       AS E. prekybos grupe-le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Toodete pakkumiseks. Sa annad AS E. prekybos grupe-le nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui oled märkinud linnukese vastavas aknas vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel;

3.        Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses;

4.        Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.AS E. prekybos grupe kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus;

Isikuandmeid töötleb AS E. prekybos grupe-le (303991406)

10. Tingimuste muutmine

E. prekybos grupė-il on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje https://lastejalatsid.ee/ kaudu;

1.        Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse AS E. prekybos grupe ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti;

2.       AS E. prekybos grupe jätab endale õiguse loobuda müügist, kui Tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis.
11. Muud tingimused

1.          Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktid;

2.          Sinu ja AS E. prekybos grupe vahel seoses E. prekybos grupe toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel.

Küsimuste korral kirjuta meile info@lastejalatsid.ee või helista +37060000150