Lastejalatsid.ee kohta

Meie veebipoest leiate kõrgeima kvaliteediga jalanõusid lastele, mis ei ole mitte ainult mugavad ja moodsad, vaid ka vastavad suurepäraselt kasvava lapse jala anatoomilise kujuga ja sobituvad lapse jalaga mitmekesise igapäevase tegevuse ajal. Kõik meie poolt müüdavad jalanõud on valmistatavad kõrgekvaliteedilisest nahast, seepärast saate valida Teie vajadustele ja eluviisile vastavad saapad või sandaalid.

Müüme terves Euroopas kuulsust omava ungari firma D.D. Step toodangut.

dd

Töötame selleks, et Teie pisipõnnidele oleks kõndimine kergem ja mõnusam, kui on seda olnud iial varem.

Kõige olulisem asi, mida jalanõude loomisel rõhutab D.D. Step, on laste heaolu ja tervis. Väga palju tähelepanu  on pööratav kvaliteedile, seepärast on kõik jalanõud loodavad vaid naturaalsest nahast, tallad aga  kautšukist, mis mitte ainult ei lase saapal liikuda koos jalaga, vaid ka kindlustab  selle pikaealisuse.

„D.D.Step“ saabaste ninad ja kannad on tugevdatud, et aidata hoida õiget kasvava jala asendit. See kindlustab suurema saabaste vastupidavuse.

Kõik saabaste detailid valmistab „D.D.Step“ kõrgekvaliteedilistest materjalidest. Seepärast on ka sisetallad, mis puutuvad otseselt kokku jalataldadega, valmistatavad nahast.   See kindlustab parema õhuliikuvuse.  Tähelepanu on pööratud isegi sellistele pisiasjadele nagu pakend, seepärast on ettevõte kohustunud looma uusi tehnoloogiaid ja meetodeid, mis vähendavad tootmisjääkide moodustumist. 95 proc. firma pakenditest on toodetavad 100 proc. ümbertöödeldud paberist.