KOHALETOIMETAMINE

  1. Kauplus kohustub kõik tooted toimetada Eesti piires kohale 3 tööpäeva jooksul. Sellisel juhul kui on tõrkeid kohaletoimetamisega, kohustub Kauplus võtma ühendust Kliendiga ja leidma parima lahenduse. Kauplus kohustub kõik tooted tarnima Välismaal kohale 10 tööpäeva jooksul.
  2. Klient kohustub pöörama tähelepanu äranäidatud kohaletoimetamise kuupäevale ja pöörduma Kaupluse poole ainult sellisel juhul, kui on möödunud 24 tundi kohaletoimetamise kuupäeva lõppemisest.
  3. Klient kohustub kauba tellimisel näitama ära kohaletoimetamise koha ning isiku, kes tooted vastu võtab.
  4. Klient kohustub võtma tooted vastu ise. Sellisel juhul, kui ta tooteid ise vastu võtta ei saa, kuid need on toimetatud äranäidatud aadressile, siis tuginedes teistele Kliendi poolt esitatud andmetele, ei ole Kliendil õigust esitada Kauplusele pretensioone seoses toodete toimetamisega ebasobivale subjektile.
  5. Kui Klient on tellimuse ajal valinud toote vastuvõtmise ettevõtte peakorterist, kohustub esitama isikut tõendava dokumendi ning tellimuse koopia. Kauplus omakorda kohustub helistama Kliendile, kui toode on ettevalmistatud.
  6. Tooted, mis on tellitud Kauplusest, on kohale toimetatavad järgmistel viisidel:

1) Venipak kuller

2) Saadame Omniva pakiautomaatidesse

7. Nendel juhtudel, kui toodete vastuvõtmisel märkab Klient, et saadetises puudub sobiv toode, kohustub Klient viivitamata informeerima sellest Kauplusesse.