KAUBA TAGASTAMINE/VAHETAMINE

1. Ostes poest lastejalatsid.ee, on igale ostjale ja tema poolt ostetavale sobiva kvaliteediga tootele osutatav 30 päevane tagastamise garantii alates toote saamise päevast.
2. Soovides tagastada sobiva kvaliteediga toodet:
Tuleb võtta kindlasti ühendust e-posti teel info@lastejalatsid.ee. Eelnevalt ettehoiatamata ja tagastamist kooskõlastamata toodet tagasi ei võeta. Tuleb selgitada põhjus ja manustada ostutõend. Toode peab olema kasutamata, märgistusetikettidega ning originaalpakendis, rikkumata ja kaubandusliku välimusega, pakend ei tohi olla vigastatud.
3. Igale tootele on osutatav müüjapoolne garantii tootmispraagile ja teistele defektidele, mis ei ole seotud toote normaalse kasutamise ja keskkonnatoimega. Iga toote garantiiaja leiate tootekirjeldusest.
4. Soovides tagastada ebasobiva kvaliteediga toodet, tehke läbi eelnevalt loetletud sammud.
5. Kauplus kohustub esitama tarbijale mitte hiljem kui 10 päeva jooksul alates tarbijalt palve saamise päevast motiveeritud kirjaliku vastuse.
6. Raha tarnimise eest ei ole tagastatav.
7. Kui on ostetud tooteid ja need tarnitud tasuta, kuid toode tagastamisel ei ole tasuta tarnimine ette nähtud, siis arvestatakse tagastatavate toodete summast maha tarnimise maks.
8. Kauba tagastamise aadress: UAB “Danas”, Žiedų tänav. 40, Bukiškis, LT-14185 Vilniaus r., Lietuva (Leedu)
9. Kaupade tagastamine ja saatmiskulud jäävad ostja kanda